• Tworzymy Twoje Wnętrze

    Tworzymy Twoje Wnętrze

O NAS

Firma InModernTop powstała z zamiłowania do tworzenia nowoczesnych i wyjątkowych wnętrz bazując na posiadanym, wieloletnim doświadczeniu w produkcji mebli restauracyjnych, biurowych, hotelowych, recepcji, mebli tapicerowanych, a także podstaw stalowych.

Zakres działalności firmy opiera się na współgrających ze sobą sektorach z branży produkcyjnej obejmującej dział meblarski i metalowy.

Naszym atutem jest wykwalifikowany personel, jak również zaplecze produkcyjne, na które składa się własna stolarnia, tapicernia, lakiernia oraz ślusarnia.

Inspirację do tworzenia nietuzinkowych wnętrz łączących w sobie harmonię i dobry styl czerpiemy ze znajomości światowych trendów, regularnie uczestnicząc w międzynarodowych targach designu, m.in. w Warszawie, Mediolanie i Kolonii.

Misją firmy jest zapewnienie klientom nie tylko wyjątkowego produktu, ale również kompleksowej i profesjonalnej usługi na wielu płaszczyznach obejmujących sektory naszej działalności.

Wsłuchujemy się w głos naszych klientów, których zachwyca jakość wykonanych przez nas mebli. Z uwagi na Naszą elastyczną strukturę, jesteśmy otwarci na różnorodne formy współpracy !!!

Skontakuj się z nami

Napisz do nas wiadomość.

logo

adres:

Ul. Kołobrzeska 39

85-704 Bydgoszcz


NIP: 5542973405

REGON: 382441610


e-mail:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


numer telefonu:

607-811-719

Projekt i wykonanie POLLYART